The Burden
Id: 483421
kolorovaná fotografie, rozměr listu 40 x 30 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
zobrazeno: 575x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
15 700 Kč