The Childhood - a Kitch
Id: 428201
fotografie/papír, rozměr 30 x 39 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, přiložen certifikát pravosti
zobrazeno: 1243x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 000 Kč