Čas na serveru 11:29:54

The Cigar Smoker

Id: 515803

The Cigar Smoker

  •  / The Cigar Smoker / Jan Saudek

kolorovaná fotografie, rozměr cca 36 x 31 cm, značeno vlevo dole, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

zobrazeno: 4068x

Vyvolávací cena:

24 000

Účastníci: 19