The Dolls
Id: 497901
olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, zakoupeno na výstavě Poslední výstava Jana Saudka v roce 1998 v Obecním domě
zobrazeno: 4173x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
220 000 Kč
2024,05-1,13,21,00,00
minimální příhoz 5 000 Kč
Příhozy: 101