The Flame
Id: 487001
kolorovaná fotografie, rozměr 41 x 30,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1313x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
30 000 Kč