The last Tango in Paris (Praha)
Id: 155909
fotografie, rozměr 40 x 30,8 cm, signováno vlevo dole Jan Saudek, v okolí fotografie popsáno a datováno, volně loženo, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 6799x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
23 200 Kč