The Matrimony
Id: 222406
fotografie, rozměr 50,5 x 52 cm, značeno vpravo dole, v okolí fotografie popsáno a datováno, volně loženo, nerámováno, ojediněle se vyskytující formát
zobrazeno: 3028x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
18 490 Kč