The Painter
Id: 535818
kolorovaná fotografie, rozměr cca 40,5 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
zobrazeno: 101x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
2024,12-1,03,21,28,00
( 3.12.2024, 21:28:00 )
minimální příhoz 100 Kč
9.11.2024 | 20:11 | 4 500 Kč |