The Pear Street´s Women
Id: 280005
fotografie/papír, rozměr fotografie 30 x 40 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie
zobrazeno: 3794x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
38 000 Kč