The russian wedding
Id: 300203
fotografie, rozměr 29,8 x 39,7 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie
zobrazeno: 4564x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
32 000 Kč