The Thumb
Id: 393905
fotografie, rozměr listu cca 40 x 30 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem
zobrazeno: 2421x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
48 000 Kč