The Tug-of-War
Id: 365903
fotografie, rozměr 30,7 x 39,9 cm, značeno vpravo dole, popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2630x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
29 300 Kč