To One I Love
Id: 481401
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 50 cm, značeno a popsáno na levé straně, rámováno
zobrazeno: 4078x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
170 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 59