Torzo č.1
Id: 413101
olej/karton, rozměr 45 x 35 cm, značeno vlevo dole, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem
zobrazeno: 12163x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
205 000 Kč
Příhozy: 81