Torzo ženy
Id: 418401
fotografie, rozměr listu 30 x 40,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát vydaný autorem
zobrazeno: 3652x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 277 Kč
Účastníci: 19