Tycoons
Id: 424901
fotografie, rozměr cca 40,5 x 31 cm, značeno vpravo dole, popsáno ve spodní části, číslováno na levé straně 5/5, chráněno plexi, rámováno, poškrábané krycí plexi
zobrazeno: 1952x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
48 000 Kč
Příhozy: 54