Vítězství
Id: 467101
kolorovaná fotografie, rozměr listu 24 x 18 cm, značeno vpravo dole, číslováno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
zobrazeno: 5202x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
25 100 Kč
Příhozy: 48