Was she els?
Id: 400905
fotografie, rozměr listu cca 30 x 25,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, fotografie na několika místech drobně poškozena
zobrazeno: 2677x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 500 Kč