White Angel in my studio
Id: 391605
kolorovaná fotografie, rozměr 38 x 30 cm, značeno a datováno ve spodní části, volně loženo
zobrazeno: 1748x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
28 000 Kč