Závora
Id: 438301
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen původní doklad o nabytí díla
zobrazeno: 14463x
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
135 000 Kč
Účastníci: 27
Příhozy: 85