Život
Id: 372101
digitalni tisk/plátno, rozměr 86 x 70 cm, značeno vpravo dole a na zadní straně, nerámováno, jedná se o jediný kus této větší velikosti, přiložen výstavní leták
zobrazeno: 5084x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
29 000 Kč