Život
Id: 432002
fotografie, rozměr listu 40 x 30 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, přiložen ručně malovaný certifikát pravosti
zobrazeno: 7408x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
110 000 Kč
Příhozy: 79