Život 1966
Id: 98101
fotografie, rozměr ve výřezu 34 x 26,5 cm, signováno vpravo dole Jan Saudek, popsáno, paspartováno, volně loženo, nerámováno, PO
zobrazeno: 5587x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
59 000 Kč