Jan Schwarz
Na pastvě
Id: 206411
olej/plátno, rozměr 98 x 110 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu, na zadní straně studie
zobrazeno: 1904x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 200 Kč