Jan Skramlík
Dalibor
Id: 75101
olej/plátno, rozměr 106,5 x 89 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2541x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
17 000 Kč