Jan Skramlík
Pierot a kolombína
Id: 2248
olej/plátno, rozměr 100 x 116 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3431x
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
49 000 Kč