Jan Skramlík
Po lovu
Id: 16204
olej/plátno, rozměr 37,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, rentoilováno, obraz i rám v dobrém původním stavu
zobrazeno: 3287x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
45 000 Kč