Jan Skramlík
Přadlena
Id: 251102
olej/plátno, rozměr 101 x 71 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, majitelem posouzeno a pravost ověřena u PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové a PhDr. Šárky Leubnerové
zobrazeno: 4605x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
41 000 Kč