Jan Skramlík
U spinetu
Id: 34901
olej/plátno, rozměr 75 x 90 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, okraje plátna rentoilovány, přetřený rám, dobrý stav
zobrazeno: 3226x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
36 000 Kč