Jan Skramlík
Veselá společnost
Id: 35101
olej/plátno, rozměr 80 x 90 cm, signováno vpravo dole, obraz ve velmi dobrém stavu, na rámu drobné oděrky
zobrazeno: 4606x
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
28 000 Kč