Jan Skramlík
Zátiší s třešněmi
Id: 2330
olej/plátno, rozměr 45 x 110 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2192x
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
31 400 Kč