Jan Sládek
Návrh divadelní scény
Id: 137205
kombinovaná technika/malba/koláž, rozměr 32 x 47 cm, signováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2094x
Vyvolávací cena:
800 Kč
6 000 Kč