Jan Slavíček
Baška
Id: 184322
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26 x 35 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1615x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 000 Kč