Jan Slavíček
Červený humr
Id: 266801
olej/překližka, rozměr 45 x 55 cm, značeno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně s datací viz foto, lehce poškozený rám
zobrazeno: 3493x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
31 000 Kč