Jan Slavíček
Chaloupka
Id: 48601
suchá jehla/papír, velikost tisku 12 x 16 cm, signováno vpravo dole, datováno 1915, volně loženo, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 2312x
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 401 Kč