Jan Slavíček
Karnak
Id: 83605
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 33 x 21,5 cm, singováno, datováno a popsáno vlevo dole, věnování vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1914x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
12.7.2017, 19:48:00
8.7.2017 | 23:41 | 2 500 Kč |