Jan Slavíček
Kytice
Id: 295401
kombinovaná technika/akvarel/kresba/papír, rozměr ve výřezu 49 x 36,5 cm, značeno a datováno s věnováním ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto
zobrazeno: 6618x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 000 Kč