Jan Slavíček
Lago di Como
Id: 490803
kombinovaná technika, akvarel/pastel/papír, rozměr ve výřezu 45 x 62 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, vpravo dole natržený papír
zobrazeno: 396x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
8.4.2024, 19:54:00
20.3.2024 | 14:13 | 4 500 Kč |