Jan Slavíček
Notre Dame
Id: 20209
kombinovaná technika/papír, rozměr 23 x 29 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 4010x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 70