Jan Slavíček
Pohled na Prahu
Id: 170801
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 50,5 cm, signováno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 3031x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
10 500 Kč