Jan Slavíček
Pohled na Pražský hrad
Id: 307004
olej/plátno/dřevěná deska, rozměr 44,5 x 36 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 5732x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
64 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 77