Jan Slavíček
Pohled z Petřína
Id: 62803
litografie/papír, rozměr 28 x 41 cm, signováno vlevo dole, datováno 1965, vpravo dole signováno tužkou, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 9506x
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 350 Kč