Jan Slavíček
Pstruh
Id: 157803
olej/deska, rozměr 26 x 33 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, k obrazu přiloženy dva dopisy vlastnoručně psané autorem týkající se prvního nákupu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3109x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
73 000 Kč
Příhozy: 73