Jan Slavíček
Zátiší
Id: 377202
olej/plátno/karton, rozměr viditelný 47 x 71 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1227x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
25 000 Kč