Jan Slavíček
Zátiší s jablky
Id: 150001
olej/karton, rozměr 40 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2096x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
9 500 Kč