Jan Slavíček
Zimní Praha
Id: 249601
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 34 x 49 cm, značeno a popsáno vpravo dole, na zadní straně autorovo razítko a vlastnoruční popis, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, vše původní
zobrazeno: 2324x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
13 000 Kč