Jan Smetana
Abstraktní kompozice
Id: 203306
kombinovaná technika/koláž/lepenka, rozměr ve výřezu 61,5 x 43 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, na zadní straně věnování z původní desky
zobrazeno: 1018x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 500 Kč