Jan Smetana
Akt dívky
Id: 193638
tuž/papír, rozměr ve výřezu 67 x 47 cm, signováno a datováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2084x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
11 000 Kč
Příhozy: 51