Jan Smetana
Dívčí akt
Id: 298905
lavírovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 60 x 44 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 1915x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč