Jan Smetana
Dvě lampy
Id: 167501
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 48, poškozený rám, vše v původní stavu viz foto
zobrazeno: 15294x
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
477 000 Kč
Příhozy: 146